Záložky s podporou Světla

  Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak pomoci lidem  s vnímáním a učením nových věcí, jak pomoci dětem s učením, aby si lépe pamatovali, chápali, co jim přichází a co čtou z knih, či z jiných, nejen fyzických zdrojů. Měl jsem i pár proseb ze svého okolí, zda bych nemohl udělat něco, co by pomohlo dětem v jejich učení v této hektické době plné různých podnětů a vjemů, jenž odvádějí od učení a soustředění.

  Jak asi víte, když to pustíte a otevřete dlaň, tak ten ptáček sám přiletí, myšlenka Vás napadne, nápad přijde, protože jste neusilovali. No a když se nastavily ideální podmínky, tak to přišlo samo, objednal jsem si knihy a s nimi přišla knižní záložka jako dárek a to byla ta správná jiskra, ten impuls, jakým směrem se vydat.

Po několikaměsíčním testování si je dovoluji Vám představit a nabídnout. Nyní Vám mohu dát k dispozici tyto velké pomocníky, kteří jsou propojeni na všeobjímající Světlo, se kterým mám tu čest pracovat, stále se od něj učit a s nadšením pozorovat, co všechno to úžasné Světlo dokáže. Záložky jsou nastavené záměry na zvýšené vnímání, pochopení, pamatování si a dávání si do souvislostí toho, co čtenář čte z knih a načítá načítá ze svého okolí i různých Zdrojů. Záložky, které mají zobrazenou šišinku, tak podporují práci na otevření třetího oka.  


Postřehy z testování Záložek Světla

Testování probíhalo díky zájemcům o testování z řad dětí i dospělých. Níže Vám přikládám odkaz na komunikace s testujícími a jejich poznatky. Namísto jmen jsem dal jen zkratky a odstranil jsem texty, které se záložkami nesouviseli.

1)

Dobrý den, dávám recenzi na záložku, chvíli mě to trvalo než mě došlo že mě sklidnuje je mě lehčeji, myšlenky nejsou chaotické a tím pádem při čtení se víc soustředí a vím co čtu.... Chtěla jsem napsat už dřív ale nějakou činností jsem to oddálila, tak se omlouvám a moc děkuju za záložku ❤️🙋‍♀️, ať se ti daří 💚

děkuji Ti za recenzi. Uvidíme, jak to bude dále 🙂

L.Ž.

Vlastně to omezilo roztekanost, myšlenky bloudíci jinde

Řekla bych prvotní problém

Světlo ví co má dělat, stále objevuji jeho další zákoutí a inteligenci 🙂

L.Ž.

Určitě u každého to může být jinak

Děkuju

2)

Zdravím Vás. Noooo, tak jsem se ptala syna, jestli vidí rozdíl v učení před záložkou a po

J.Š.

Prý v tom nevidí rozdíl, hmmmm

Ale on se učí normálně dobře, jen jsem si myslela, že s tou záložkou to půjde jednodušeji

Tak nevím 🤔

Děkuji za odpověď, uvidíme dál 🙂. Děkuji Vám

J.Š.

Uvidíme, ale každopádně děkuji 😊

3)

E.T.

Ahoj Michale, použila jsem ji zatím jen párkrát, ale nic konkrétně jsem necítila, jen se na ni rada dívám, když si čtu a je mi s ni příjemně 😉

4)

S.S.

14.2.2022

Ahoj Michale, mám velmi dobré zprávy. Záložky plní svou úlohu od prvního dne. Amálka napsala prověrku z matematiky na 2, v karate vybojovala dvě medaile a nijak neodmítá, když se má učit.

U kluků to funguje trochu jinak, jak u Amálky.

Také popisují lehčí zvládnutí všeho, nejen učení. Jeden konkrétní příklad ...

Marek nevěděl, že budou psát prověrku a dostal 5. Pan učitel si ho vzal do kabinetu, poučil se s ním a napsal ji znovu na 1.

Tak zatím jen takto krátce.

Ahoj S..., moc děkuji za zprávu, jsem moc rád, že záložky pomáhají, uvidíme jak to bude dál. Děkuji Ti🙏

22. 4. 2022 10:44

Ahoj S..., jakpak se to vyvíjí se záložkami? Jakpak vnučka a vnuci?

22. 4. 2022 12:29

S.S.

Ahoj Michale, delší dobu jsem s nimi nebyla osobně v kontaktu. Byli jsme postupně nemocní a po telefonu jsem se neptala. Co vím, je to, že pokud si uvědomili, že mají pomocnou berličku, dokázali zklidnit a zkoncentrovat svoje myšlenky a ,,stáhnout si inormaci, kterou právě potřebují,,

S.S.

M. je z nich od školky nejvnímavější a vnímá a načítá i informace, které by nemusel. Válka na Ukrajině (inormace o ní) ho ve 12 letech zasáhla tak, že jsme měli všichni kolem plné ruce práce, abychom mu vysvětlili, že to je něco, co on sám nemůže ovlivnit. Měl velmi neobvyklé otázky, jako by už nějakou válku prožil. Ale to bych se záložkou nespojovala, i když, kdo ví???

Stáňo, před hodinkou mi psala známá, že se ji zlepšilo vnímání a schopnosti i když ani nečte (čtení je v záměru obsažené), a mě došlo, že v podstatě čteme stále, a nemusí to být psané písmo. Může to být třeba jen souhra náhod, ještě počkám na další reakce. Abych řekl pravdu, tak stále objevuji schopnosti Světla a jeho možnosti. ....