PRANIC HEALING - terapie

Co je to pránické léčení?

Již většina starověkých kultur znala léčivé účinky prány, čili životní energie, cchi a používala různé metody, jako například šamanské či božské léčení, recitování léčivých manter a podobně.

Pranic Healing ve své současné podobě je dílem Mistra Choa Kok Sui, který věnoval desítky let systematickému studiu starověkých i současných metod práce se životní energií , jako jsou například Qigong, šamanismus, techniky pokročilé jógy, Reiki, Mesmerismus, teosofie a další.

Čištění opotřebovaných a nemocných energií, projekci čisté životní energie pro vitalizaci, navrácení dobra, čili karmického zákona, čištění a léčení všech 11 čaker i oblastí energetické nerovnováhy a léčení aury. Včetně pokročilého barevného léčení. Pránické léčení se používá pro léčení nemocí, fyzických problémů, úrazů, poranění, nedostatečné funkci orgánů, bolesti zad a těla. Naše fyzické tělo je výsledným obrazem našich energetických těl a pokud máme nesoulad či zahlcení negativní energií, pak se to projeví na úrovni fyzické.

Pránická psychoterapie znamená zmírnění a léčbu emocionálních a psychických onemocnění. Slouží např. k nápravě úzkostí a stresu, smutku, nebo problémů s depresí, závislostí všeho druhu - alkoholismem, drogovou závislostí a na další psychická onemocnění.
Pomáhám s odstraněním problémů psychického původu díky odstranění emočních a mentálních bloků, což pránické léčení umožňuje a dochází tak k léčení těla i fyzického.
Z aury a čaker postupně uvolňuji nashromážděné negativní či nezdravé myšlenky a energie, emoce a traumatické zážitky a tím dochází k zabránění vzniku, rozšíření a příp. léčbě psychologických onemocnění. Uvolněním těchto energií pomocí technik pránické psychoterapie bezpečně a rychle lze vše odstranit. Rovněž lze použít stejné principy a techniky k zlepšení partnerských a rodinných vztahů, harmonizaci vztahů, pozitivnímu myšlení a lepšímu sebevědomí.
Nabízím klientům hlubší čištění negativních a poraženeckých programů z dětství.