Čakrová Světelná karta - aktivační - Hvězdná Duše

Hvězda duše je spojnicí mezi hvězdnou bránou a kauzální a korunní čakrou. Jejím úkolem je přijímat čistou energii hvězdné brány a převádět ji do roviny duše duchovně vyladěných lidí současné doby.

Duše vstupuje do hvězdy duše ve chvíli, kdy opouští fyzické tělo při smrti. Zde duše začíná poznávat svou jednotu se vším ostatním a pouze tehdy, když ji "pozná", tak se může posunout na další stupeň. Hvězda duše má jedinečnou schopnost vstřebávat světlo, ale má-li tato čakra být aktivována, pak je zcela nezbytné, aby fungovala i zemská čakra. Tyto čakry tvoří dvě poloviny jednoho celku a musí být v rovnováze.

Hvězda duše je jedenáctou čakrou a číslo 11 značí nový začátek. Představuje potenciál, který máme k přetvoření svého života. V současné době se hvězda duše nachází nad hlavou, ale původně se nacházela uvnitř mozkové struktury.

Až budeme schopni chápat, že všechny věci sdílejí stejný prostor – stejnou duchovní podstatu – vrátí se k lidstvu bezpodmínečná láska. Poté bude naše vyrovnaná jinová a jangová stránka, mužská a ženská energie v nás, vyzařovat do světa a ukončovat rozšiřující se propasti oddělenosti mezi námi. Je čas naslouchat svému srdci a své duši, neboť nikdy nemůžeme vědět svým intelektem.

Zaměření této karty:

Podpora spojení čakry

Zde je záměr Světla působit tak, aby naše spojení s touto čakrou bylo opět aktivní a my mohli využít maximum z tohoto propojení s touto vyšší čakrou.

249,00 Kč