Čakrová Světelná karta - aktivační- Hvězdná brána

 Čakra hvězdné brány, umožňuje spojení se Zdrojem. Toto spojení je jednou z prvních věcí, která byla ztracena ve chvíli, kdy se začalo projevovat samotné ego. V době, kdy fungovala naplno, měli lidé výrazně rozšířenou lebku a mozek. Tato čakra se nacházela téměř u zadní části hlavy, ale nikdy se jí nedotýkala. Nyní se nalézá přibližně 30 cm nad hlavou, ale vždy zůstává mimo tělo. Nikdy nemůže patřit jedné věci, protože je vším současně.

Právě díky aktivaci této čakry budou vysoce duchovně rozvinutí lidé zažívat nejvyšší vědomí. Na Zemi jsou nyní vysílány vyšší energie a lidé se velmi rychle probouzejí do svého duchovního poslání, proto toto spojení naváže více lidí. Pouze tehdy, když je tato čakra aktivním mohou lidé opravdově pochopit svou jednotu se Zdrojem. K tomu je třeba, aby naše mysl a srdce bylo schopno se odpoutat od všeho, co souvisí s naší osobností nebo egem, a je zapotřebí mít otevřenou duši.

Poznání jednoty je v nás pevně vestavěno podobně jako představa chůze, která nutí dítě začít se zvedat a mnohokrát klopýtat a padat, než dokáže udržet rovnováhu a pohybovat se po vlastních nohou. Občas se lidé snaží získat přístup k hvězdné bráně pomocí halucinogenních drog, ale takové pokusy spalují mozek a zabraňují jakémukoli dalšímu duchovnímu pokroku v daném životě.

Nyní však nadešel čas, aby se lidé, kteří jsou toho duchovně hodni a jsou dostatečně uzemnění, posunuli vpřed na své cestě vzestupu, čímž se jim otevře jejich hvězdná brána

Zaměření této karty:

Podpora spojení čakry

Zde je záměr Světla působit tak, aby naše spojení s touto čakrou bylo opět aktivní a my mohli využít maximum z tohoto propojení s touto vyšší čakrou.

249,00 Kč