Čakrová Světelná karta - aktivační - Kauzální čakra

 Tato čakra je schopna převádět sílu duše do mentálního těla, díky čemuž jsme schopni se dostatečně odpoutat od naučených přesvědčení. To znamená, že musíme otevřít svou pravou mozkovou hemisféru a učit se vidět úplný obraz a hledat širší pojetí. Aby mohla hvězda duše přenášet kosmické frekvence, je třeba mít otevřenou mysl. V době Atlantidy byla tato čakra součástí rozvinutější mozkové struktury jejích obyvatel.

Prostřednictvím kauzální čakry přijímáme zprávy či poselství anebo si stahujeme myšlenky z vyšších duchovních úrovní. Tato čakra může být otevřena pouze tehdy, když se naučíme dokonale ovládat svou mysl. Nezbytný je klid mysli a mentální ticho a může trvat roky meditace, než budou lidé připraveni k tomu, aby jejich kauzální čakra mohla plnit svůj skutečný účel. Teprve při splnění těchto podmínek můžete začít svou myslí přijímat hvězdné vysílání.

Pokud při meditaci použijete modrý kyanit, přinese vám mír a klid. Díky tomu budete moci zůstat klidní uprostřed chaosu, povznést se tak nad všechny zkoušky a strasti pozemského života a zůstat vyrovnaní. Nezapomínejte, že myšlenky jsou jako semínka zasetá do země: určitou dobu trvá, než vyklíčí a objeví se nad zemí. Myšlenky se rodí v kauzální čakře a potřebují čas, aby se mohly zhmotnit.

Nižší čakry rozesílají informace z kauzální čakry do zbytku těla.

Zaměření této karty:

Podpora spojení čakry

Zde je záměr Světla působit tak, aby naše spojení s touto čakrou bylo opět aktivní a my mohli využít maximum z tohoto propojení s touto vyšší čakrou.

249,00 Kč