Odvádění Duší

 Odvádím Duše, které ztratily směr domů, nebo si neuvědomily, že již jako lidé nejsou a stále obývají své byty či domy. Někdy se stane, že je člověk velice připoutaný na nějaké místo, kde prožil svůj život, stará se svou rodinu, nezvládne své lekce a rozhodne se předčasně ukončit svůj život, či jakkoliv emočně nezvládne svůj odchod Domů do světa Duší. V takových případech Duše nejsou schopné mnohdy chápat svou situaci a zvládnout převibrování do svého světa. Duše pak zůstává na místě, kde zemřela, či v místě, kde bydlela za svého času. Někdy je Duše v nevědomosti, že již není mezi živými a diví se, že ji okolo lidé neslyší a ignorují ji a snaží se případně na sebe jakkoliv upozornit. Upozorňuje na sebe i tehdy, když má šanci, aby ji bylo pomoženo s návratem Domů. Duše lidí, kteří zemřeli vlastní rukou, násilnou smrtí, či nečekaně mají problém emoční, který sráží jejich vibrace a ony zůstávájí mezi světem fyzickým a Domovem. Některé zdroje tento svět nazývají očistcem, ale to spíš pramení z nepochopení podstaty přechodu Duše z fyzického světa Domů - do světa Duší. I tyto Duše zanechávají v našem fyzickém světě "stopu" a snaží se na sebe upozornit, aby jim bylo pomoženo.

Je mnoho způsobů jak se zbavit Duše v objektu, jak ji vyhnat... Ale ve výsledku to ničemu nepomůže a Duši to spíš ublíží. A kdy by chtěl ublížit jen ztracené Duši, která se chce jen vrátit Domů?

Odvádím Duše domů do Světa Duší, aby se mohli se zkušenostmi vrátit Domů a pak zase vyrazit do dalšího života s novými připravenými lekcemi.  

Odvádění provádím osobně (zde se dále připočítají náklady na případnou dopravu tam a zpět a na čas pobytu (1 hod. v ceně), cesty a času na návrat), nebo na dálku. 

300.00 Kč