Meditace "Napojení srdce na absolutní lásku"

Jedná se o velice silnou meditaci s napojením na absolutní zdroj čisté lásky. prosím přečtěte si tuto stránku rozhodně až do konce.

Člověk by řekl, že k tomu, aby se napojil na to nejčistší světlo - Boží lásku, jenž tvoří jeho duši - jiskru, potřebuje ujít daleký kus cesty, aby se mu to podařilo. Ale nemusí. Je mnoho způsobů a mnoho cest, jak k tomu dojít. Nezáleží na cestě, hlavní je výsledek a cíl té cesty. Každý si volí svou cestu, která mu vyhovuje, a kterou jde.

Dovoluji si Vám předložit jednu z cest do Vašeho srdce a možná ještě dál. Každému se dostane po napojení na Boží lásku něčeho jiného, může přijít klid, bezpečí, hřejivá láska, energie, sebeláska, zkrátka to, co v tu chvíli potřebujete.

Při napojení na Zdroj se vám zvětšuje Vaše "pouto" k Bohu-Zdroji. A to sebou přináší odstartování dalších schopností a darů, které můžete obdržet. Mění se vlivem Vašeho světla okolí, lidé a přicházejí "náhody" které Vás vedou vzhůru. Od zvýšeného vnímání jemnohmotného světa, přes jasnoslyšení a další a další. Je to jako by jste z malé cestičky, jenž Vás spojuje s Bohem-Zdrojem provedli rozšíření na dálnici.

Pokud trpí člověk nedostatkem vnitřní lásky, nemůže najít partnera pro život, má smůlu v lásce, či snad jej trápí nemoc a je jedno jak hrozivá, či neumí dosud určit hranice chování druhých k sobě a je připraven něco u sebe změnit, má otázky bez odpovědí, pak toto Napojení srdce mu může pomoci jako první schod na jeho cestě k nápravě. Pokud u sebe něco měníme, vždy je to silnější a trvanlivější, než když vás toho někdo zbaví při kurzu, semináři, nebo terapii.

Neříkám, že Vám pomůže jako mávnutím proutku během mžiku, ale dá Vám do ruky nástroj, se kterým, budete-li chtít můžete změnit sebe, své okolí, lidi okolo vás, přístup okolí k Vám, pochopit Vaši nemoc, získat odpovědi, naplnit sebe láskou a přitáhnout si svého partnera. Nic za Vás nikdo nikdy neudělá, vždy musíte dojít k vnitřnímu pochopení a poté lze očekávat změny. A hlavně zjištění že máme rádi sebe sama bez kompromisů takové, jací jsme je jedna z největších výher.

Samozřejmě je pak na každém, zda bude trénovat toto napojení, aby zesílilo, či ne. Ze své osobní zkušenosti mohu všem doporučit, aby praktikovali napojování srdce na Boží lásku, Zdroj Světla, láskyplný Vesmír co nejčastěji. To čisté Světlo - láska Vás celé naplní, dotknete se ji. A co bude dál, to už je na Vás.

Následně další možnost po Napojení na srdce je, že Vás mohu zavést do "Boží zahrady", kde Vám mohou být zodpovězeny Vaše otázky a nemusí zůstat jen u nich.

Jedná se o velice silnou meditaci s napojením na absolutní zdroj čisté lásky. Je to velice silná meditace, proto se řiďte Vašim srdcem co se týká četnosti meditování v Napojení srdce. Po první meditaci si dejte však minimálně 3 týdny pauzu. Je to jen mé doporučení, poněvadž Vaše tělo si bude muset zvyknout na Světlo i vy sami na změny, které nastávají. Každý to má jinak.

Tato meditace urychluje Váš vývoj ke Světlu. Každému se dostane něco jiného. Ať už potřebujete posílit či opravit Váš partnerský vztah, najít vnitřní sebelásku a dostatek lásky pro druhé, vytvořit hranice pro druhé a najít svou hrdost, získání schopností a darů. Praktikování této meditace urychluje Váš duchovní vývoj i Váš osobní život. Pomocí znovunabytého Světla ve Vás dokážete ovlivňovat v tom dobrém lidi okolo Vás. Změny, které jste pokládali za nemožné se stávají Vaší realitou. Všechny zkušenosti lidí, kteří touto meditací prošli by daly na mnoho slov. Musí se to prostě zažít.

Kurzy "Napojení srdce na absolutní lásku" pod vedením Michala Kroulíka je možné zorganizovat po celé České republice, na kurzu získáte mnoho odpovědí a něco navíc :-).

Před první meditací Napojení srdce každého upozorňuji, že nastanou změny, tělo si bude zvykat na vyšší frekvenci, okolí se bude měnit, první dny může být člověk unaven přeměnou svého těla, či naopak zjistí, že mu stačí spát jen dvě hodiny. U každého to je jiné. Někdo bude vyhledávat klid, a bude ho činit šťastného pobyt o samotě v přírodě. Někdo bude moci odpustit tomu, kdo mu ublížil. A dokonce jsou i změny takového rozsahu, že Vám přijde nová naplňující práce, partner, zdraví se zlepší, začnete cítit vnitřní harmonii a Váš život se může zklidnit. Každý obdrží to, co potřebuje...

Pro pěstování sebelásky a znovuobjevení svého vnitřního Světla, které je základem pro Vaší duchovní Cestu ke vnímání a přijetí Božské lásky a lásky z okolí, od partnera a především sebe, Vám zde dávám k dispozici první část této své meditace. Na tuto meditaci jsem si zvovurozpomněl.  Pochází z doby před pár staletími, kdy jsem byl mnichem v horách. Na "Stáhnout 1"  je meditace namluvena mnou a pro ty, jenž preferují raději ženský hlas je k dispozici ke stažení "Stáhnout 2" s namluvenou mou úžasnou ženou Klárkou.

Přeji Vám krásné dny pochopených lekcí. Meditace je ke stažení pod článkem.
Povolení k dalšímu šíření této základní části meditace obdržela úžasná kamarádka a velice jemná bytost Eliška Gottfriedová a já jsem jí velice vděčný za její snahu v práci se Světlem.

S láskou Michal Kroulík