Jak Vám mohou Karty Světelné pomoci být užitečné?

První pomoc

Jste v situaci, ve které si nevíte rady a ptáte se: Co mám dělat?

Pomoc sám sobě

Žádného člověka nemusíte žádat o pomoc a sjednávat schůzku.

Jednoduchost použití

Uchopíte kartu, otevřete se přijímání a přijímáte během pár chvil

Čistota Světla

Skrze karty používáte nejčistší Světlo (vibraci) Boha - Vesmíru - Stvořitele

Karty Světelné pomoci

Pár slov

Po letitých zkušenostech s používáním Světla a prací s ním (stále mě však překvapuje s úžasnými možnostmi a svou kreativitou a účinností) s posíláním záměru Lásky, Odpuštění, Inspirace, Božského láskyplného objetí  a dalších na dálku na nosné vlně Světla (požehnání se záměrem), Vám přináším tyto "Karty Světelné pomoci". Zjistil jsem, že mohu cokoliv, i nakreslený obrázek proměnit na "tlačítko" s jehož pomocí lze aktivovat potřebný záměr k pomoci v nastalé situaci, či problému. Nosnou vlnou i vykonavatelem daného záměru je Světlo, které upraví události, "náhody", to co se dané bytosti děje, i její pohled na danou událost, či věc. Světlo je samo o sobě inteligentní a když jedná, tak komplexně. Jde za příčinou či příčinami, ať už jsou kdekoliv. Samozřejmou součástí je to, že přijímající bytost chce tyto změny přijmout a je jim přístupná. Nic nejde proti vůli přijímajícího, proti jeho Duši, proti Bohu, ani všem zúčastněným. Skrze tyto Světelné karty - "tlačítka" můžete čerpat - Lásku, Odpuštění, Inspiraci, Božské láskyplné objetí... Po mnoha zkouškách jsem přišel na ideální kostru nastavení pro co nejčistší Záměr ve Světle s maximální účinností. 

Každá obrázek na kartách je spojen s čistou Božskou láskou a se záměrem konat specifickou činnost jako hlavní náplň působení. Součástí nastavení je podmínka : Působení musí být v souladu se záměrem Duše, v souladu se záměrem Boha a v souladu se záměrem všech zúčastněných. Působím vždy s těmito podmínkami, takže ani tyto mé karty nejsou výjimkou.

K tomu, aby došlo k působení na Vás stačí, když si najdete na chvíli klidné místo, kde Vás nikdo nebude rušit, vezmete kartu do ruky a stisknete obrázek a řeknete si, že přijímáte vše co je v čistotě Světla. Sami poznáte kdy je působení u konce.

Obrázky na kartách jsou "spouštěcím tlačítkem" jak jsem výše napsal, ke spojení se Světlem a vloženým záměrem specificky působit. Jednotlivé záměry karet jsem níže popsal.

Karty Světelné pomoci jsou ochráněny před jakýmkoliv neautorizovaným zásahem zvenčí.

Jak s kartami pracovat:

Práce s kartami je velice jednoduchá. Pokud pocítíte potřebu je použít, tak jen stačí vzít kartu, kterýkoliv prst přiložit na obrázek a říci si, že přijímáte, že jste otevřeni všemu, co přichází ve Světle.

Každá karta má specifické zaměření, ať už konají citelně ihned (např. ucítíte laskavé obejmutí, proud energie apod... ), nebo mají dalekosáhlý rozsah v rámci dalších událostí. U těchto dalekosáhlých karet už jen stačí nebránit se "náhodám" a činům, které vnitřně ucítíte, že je máte udělat, i když v tu chvíli Vám nepřijdou logické, či proti Vašemu dosavadnímu konání.

Některé karty vyžadují, aby jste vznesli přání, které se má splnit, či jaký problém vás tíží.

Ideální pro použití karty je být na chvíli v klidu, sednout si či lehnout a být nerušeni. Je to z důvodu zvýšeného přijmutí a odevzdání Světlu. Nevylučuje se však i jejich použití kdekoliv jinde, i třeba v autobuse, ve frontě u pokladen, prostě kdekoliv Vás napadne.


Pro své Světelné pomocníky hledám vhodné a příjemné prodejny pro komisní prodej:-) 

v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat ;-) 

Zaměření základních karet:

Transformace

Každý náš krok životem je Cestou změny. Někdy ta změna je miniaturní, někdy je obrovská. I když se to nezdá, tak stále kráčíme dopředu, někdy své lekce opakujeme z důvodu našeho nepochopení, ale i to se dá překonat. Obrázek na kartě Vás propojí skrze Světlo k nástrojům pro Vaši transformaci, které upraví následné události, aby jste snadněji chápali co máte dělat a jak nejlépe jít svou Cestu.

Božská láska

Obrázek na této kartě Vám zprostředkuje dotek Božské lásky v láskyplném obejmutí jeho úžasným Světlem ve chvílích, kdy potřebujete cítit milující teplo tišící vnitřní bolest, smutek, samotu, opuštění i dno z konce vztahu.

Cesta

Záměr Duše, naše Cesta, kam máme dojít. Tento obrázek na kartě Vám pomůže a usnadní Vaši Cestu, to co se máte naučit a pochopit. Někdy, když nevíme kudy kam, tak není potřeba vědět přesně, ale naladit se na víru v sobě, na vnímání toho co se děje a důvěru ve svou intuici. Jak se říká - někdo potřebuje "nakopnout", více projevit tu "ukazatel" směru. 

Vztahy

Vztahy partnerské, kamarádské, v práci a další nejsou vždy takové, jaké by jsme si ze srdce přáli. Skrze tuto dotekovou kartu Vám Světlo pomáhá tak, jak je to pro Vás a Vaší Cestu nejlepší. Světlo koná v souladu s Cestou Vaší i druhého, či druhých, nikdy nejde proti nikomu. Mnohé vztahy nám skýtají podmínky pro růst a ať už má vztah vydržet, či si máte najít nového - ideálního partnera, tak světlo koná tak, aby to byl pro Vás ten nejlepší možný výsledek.

Léčení

Pomocí tohoto obrázku na kartě se napojíte na léčivý proud Světla, který se nezastaví jen u dané nemoci, či zranění, ale bude působit na příčiny tohoto stavu. Ve Vašem životě se budou tvořit změny, "náhody", které Vám pomohou napravit příčinu, ať už je jakákoliv a zlepšit Váš stav, vždyť nemoc je jen vtyčený prst varující, že už je toho moc.

Inspirace

Podnět, nápad, vnuknutí Jsou chvíle, kdy na něčem pracujete, jste tvořivá-ý, máte před sebou projekt a nevíte co dál, nebo píšete knihu a najednou máte okno, nevíte kterým směrem se vydat, jak dál. V takových chvílích se hodí pomocník, jenž nastartuje Vaši inspiraci a vy můžete pokračovat. Po zkušenostech s posíláním inspirace na dálku jsem stvořil tuto kartu první pomoci.

Síla draků

Síla země, vody, ohně a vzduchu. Síla uzemnění v realitě v harmonii s mocnými silami tohoto světa. Skrze Světlo se propojíte se silou i moudrostí draků jednotlivých živlů. Karta je velice silná i jako zářič. Není určena pro ty, kteří se s energiemi teprve seznamují.

Odpuštění

 Alfa omega vnitřního klidu. Každý to vnímá trochu jinak, avšak základem všeho je odpustit sobě i druhým. Záměrem obrázku není vyřešit odpuštění člověka jako léčivá pilulka, ale připravit a doladit podmínky v srdci ve Vás i událostech okolo Vás. Nikdy to však nejde proti vůli člověka a záměru jeho Duše. Světlo jako nosič, je inteligentní a ví. Někdy jsme přesvědčeni, že nemusíme odpouštět, že máme vše vyřešeno, ale před Světlem se nic neschová, zapomenuté i třeba nevědomé neodpuštění. Odpouštění není mnohdy snadné a žádá si hodně přemáhání a úsilí odpustit hlavně sobě, ale také těm, kteří nám v našich očích ublížili a kterým jsme ještě neodpustili. Odpustit sobě je mnohdy nejtěžší a tento pomocník Vám v tom může pomoci, tak proč to nedokázat? Tento obrázek na kartě Vám zprostředkuje sílu, jenž podpoří a doladí Vaši cestu k vnitřnímu klidu a uvolňujícímu odpuštění.

Harmonie

soulad, souzvuk, souznění vnitřní i vnější soulad ve vztahu, v práci, ve vnímání v dění okolo Vás. Pokud toužíte po harmonii ve Vašem životě, pak tato karta je ideální pro ten záměr. Vše se bude ladit a skládat tak, aby jste dosáhli ve výsledku klid a harmonie.  

Energie

Když jste unaveni, vyčerpaní fyzicky, emočně, je toho prostě na Vás moc, tak v tu dobu je tato karta k užitku. Obrázek na ní je propojen se Světlem se záměrem zprostředkovat přísun vyživující životní energie a elánu.

Hojnost

Hojnost lásky, zdraví, klidu, peněz, uznání, práce, čehokoliv, co se nám nedostává je následkem změny našeho vnímání sebe sama, reality, svých hranic, přístupu k životu. Součástí je náš přístup k lekcím, které nás provází po celý náš život a kterými je třeba projít. Obrázek je propojen se Světlem se záměrem pomoci k hojnosti, pomoci uhladit cestu a připravit "náhody" k uskutečnění oněch cílů hojnosti. Budete to pak mít snazší, ale i zde platí, že musíte přiložit ruku k dílu.

Požehnání

Bez příkras jde o podporu Božské Lásky vašemu konání skrze Světlo Boha, které zamíří všude tam, kde je to potřeba. Světlo je vibračně nejvyšší nástroj, kterým se tvoří. Vždy však v souladu se záměrem Vaši Duše, Boha a všech zúčastněných. Stačí jen stisknout obrázek a přijímat...

Pomoc andělů

Andělé jsou tu s námi stále, každý z nich má své vlastní zaměření, ať už pomáhají léčit, hledat, utěšovat, odvádět Duše domů. Jsou to specialisté na danou činnost. Tato karta vás propojí s dotyčným specializovaným andělem.

Světelná pomoc Gaii

S touto kartou automaticky žádáte planetu Gaiu o to, aby si vzala vše co již nepotřebujete, co vám škodí a neprospívá Vašemu záměru Duše a přeměnila to v sobě na Lásku. V následné fázi Vám Gaia dá vše, co potřebujete pro svou další Cestu a zdraví. Až ucítíte, že je vše hotovo, tak prosím pošlete Gaie jako poděkování sluníčko své lásky.

Šišinka 

Aspekty

 Šišinka je vlastně portálem mezi fyzickým a spirituálním světem. Při její aktivaci začne mít člověk pocity euforie a jednoty, které zaplní jeho anebo její mysl. V podstatě získáte pocit vševědoucnosti. Šišinka je i branou k Darům, které na Vás čekají. Působení Světla vám pomůže detoxikovat šišinku od fluoridů a aktivovat ji. Při aktivování šišinky je zde i záměr vnitřního růstu a zvyšování Vašich vibrací - vašeho Světla, což je velice důležité pro pochopení a práce s Dary.

Světlo skrze tuto kartu je zaměřeno na naše čtyři bytosti Být v souladu se čtyřmi póly našeho života. K tomu všemu Vám tato naprogramovaná karta bude dobrým pomocníkem. Je velmi důležité, aby naše čtyři aspekty byli vyrovnané. Pokud jsou tyto aspekty v harmonii, pak jsme na nejlepší cestě k vyšším vibracím a ke klidnějšímu zvládání našich lekcí.

  •  přední aspekt - Duchovní Cesta  
  • zadní aspekt - Záznam minulosti, náš soudce 
  • pravý aspekt - Pohyb dopředu, agrese, přehánění 
  • levý aspekt - Pochybnosti, svádění, pýcha, logika, slabost

Harth

12. vláken - připravuje se

Symbol Harth energetickou podstatu univerzálního soucitu. V kombinaci se Světlem se stává mocným nástrojem. Říká se mu také "přivolávač štěstí", protože jeho časté používání nám přináší do srdce mír a vyrovnanost. Harth inspiruje a navádí nás ke správnému jednání a umožňuje nám pochopit, že jednání ze soucitu dokáže obrovsky zlepšit náš život. Harth pomůže připustit si Univerzální Soucit do jednoho aspektu našeho života, ostatní aspekty a celý náš život se postupně začnou měnit. Změní se naše návyky, naše vztahy i náš spirituální kontakt k vyšší inteligenci. Začneme být tolerantnější vůči jiným lidem a možná po čase najdeme odvahu stanovit si jasné hranice.

higchgu lzgukztzg l lv gzglg liůgtglkg zt l zgzg.