O mně

Před lety se mi do rukou dostala velice zajímavá kniha o masážích a po nějaké době samostudia a trénování na svém okolí jsem v roce 2000 absolvoval certifikovaný masérský kurz pod vedením Mgr. Jeronýma Lissnika. Od té doby jsem se nepřetržitě věnoval relaxačním a sportovním masážím, které přešli k práci s energiemi a se Světlem. Poté jsem procházel semináři od roku 2015 zaměřenými na práci s energiemi a jejich vnímáním. V roce 2017 následovali semináře pro léčení pránou podle Mistra Choa Kok Sui, kde jsem získal znalosti ohledně postupů energetického hojení ran, buněčné regenerace, čištění vnitřních orgánů a krve a dalších metod pro posílení imunitního systému. Tyto semináře mě posunuli ve smyslu vnímání energií a jejich pochopení a začlenění do svého života a praxe.
V březnu 2017 jsem se propojil s Vesmírem-Zdrojem-Bohem a přišla mi velmi účinná a silná meditace Napojení srdce. Od tohoto okamžiku jsem vědomě začal pracovat se Světlem a byl jsem mnohem více vnímavější ke své intuici. To mě v současnosti vede k předávání Světla všem lidem, kteří jsou připraveni změnit svůj život, přijmutí sebe samých a pocítit velice snadno svou Vnitřní lásku, a i třeba si více otevřít další obzory ve vnímání tohoto světa.
V současnosti pořádám kurzy Napojení srdce, věnuji se Pránickému léčení a Znovuspojení se Světlem, při kterém využívám svého daru Světla (kristovské energie). Po zkušenostech s posíláním na dálku Lásky, Odpuštění, Inspirace, Božského láskyplného objetí, a dalších jsem vytvořil "Karty Světelné pomoci", které jsou napojené na Světlo. Skrze tyto karty lze čerpat - Lásku, Odpuštění, Inspiraci, Božské láskyplné objetí...