en-Kristovské energie jsou úžasné

19/04/2023

Rád bych se s Vámi podělil o nádhernou událost, jejíž výsledek mě hodně zahřál u srdce. Člověk si pak řekne - to je to, kvůli čemu si máme hýčkat své obdržené Dary. Je nádherné se nebát Darů a pochopit v čem jsou dobré :-)  Nezavírejte před nimi oči, snažte se pochopit jejich význam.

 Někdy v roce 2019, když jsem se nějaký čas uzemňoval díky práce ve finanční sféře, jsem se setkal s klientkou, která se mi více rozpovídala o svém trápení. Bylo to těžké trápení, její syn měl rakovinu, která mu napadla jeho pravou nohu, byla rozvedená, mezi ní a otcem syna to neklapalo. Nelepšilo se to, její syn moc rád hraje na klavír a je rád v přírodě, prostě veselý nyní již 14 letý kluk. Tehdy mi přišlo, klientce jsem se zmínil o svém Daru, a že mohu se pokusit zprostředkovat jejímu synovi pomoc. 

Klientka souhlasila, domluvili jsme se na určitém čase, aby byl její syn v klidu. Požádal jsem svou ženu Klárku a kamarádku Elišku, aby mi pomohly. Obě mají vysoké energie a rozvinuté navnímávání a intuici (tehdy jsem tyto dary moc neovládal). Zhruba hodinu jsme "svítili" a působili. V naší podobě se tehdy sešly energie Kristovské, Panenky Marie a Máří Magdaleny. Když jsem pak viděl klientku, tak jsem ji požádal, aby se pokusila urovnat její vztah s bývalým manželem. 

Světlo, které jsme zprostředkovali působilo nejen na syna, ale i na všechny příčiny. Hlavní příčinou se ukázaly rozbroje mezi jeho rodiči a syn vše absorboval do sebe. Vyslané Světlo pomohlo vyléčit chlapce a popostrčilo oba rodiče k usmíření. 

Zhruba po čtvrt roce syn už jezdil k babičce na vesnici, za níž kvůli nemoci dva roky nebyl a zase měl chuť hrát na jeho oblíbený klavír. Je nádherné se nebát Darů a pochopit v čem jsou dobré :-) . Nezavírejte před nimi oči, snažte se pochopit jejich význam.

I tento příběh byl jedním z důvodů, proč jsem přemýšlel, jak pomoci co nejvíce lidem na jejich Cestě a jejich lekcích, mnohdy těžkých. Kdybych každý den zprostředkoval pomoc Světla 10 lidem, tak za měsíc by to bylo zhruba 300 lidí, a to je velice málo na množství obyvatel této naší úžasné planety. A tak, když jsem byl připraven postoupit dál, tak přišel způsob, jak Světlo předávat mnoha lidem kdekoliv a kdykoliv, aniž by se to komplikovalo domlouváním časů a volání. Tím způsobem jsou "Karty Světelné pomoci", ale o nich až někdy příště, zatím sbírám příběhy a zkušenosti těch, kteří tyto malé pomocníčky již mají. 

Mějte krásné dny plné pochopení svých lekcí :-).